Koolitus "Leadership skills for Youth" Kreekas

Septembri alguses osalesid 2 Eesti noort juhtimisoskuste ja mitteformaalse õppe teemalisel koolitusel Kreekas. Koolituse korraldas Praxise organisatsioon ning see toimus Paralia Ofrinious, mis on tunniajase sõidu kaugusel Thessalonikist. Koht oli perfektne koroonanõuete täitmiseks (ala oli väga suur ja avatud, samuti ennem sisenemist kraaditi kõiki osalejaid) Lisaks oli meri 100m kaugusel ning kõikide kasutada oli võrk/jalg/korvpalliväljak ja ka bassein.

Koolitusel osalesid noored ja noortega töötavad inimesed Bulgaariast, Kreekast, Küproselt, Leedust, Lätist, Tšehhist ja Eestist. Projekti põhieesmärk oli õppida kuidas olla hea liider, kes noori inspireerib ja neil areneda aitab. 


Oskuste arendamiseks kasutati erinevaid mitteformaalse õppe meetodeid, peamiselt keskenduti aktiivsele kuulamisele ja suhtlusele, avalikule esinemisele/ presenteerimisele ja motiveerimisele.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Noortevahetus "Tagasi Juurte Juurde!" August 2019/ Youth Exchange "Back To Our Roots!" August 2019/ Молодежный обмен "Обратно К Своим Корням!" Август 2019

Euroopa Solidaarsuskorpuse projekt "SHIFT" Rumeenias